Get Adobe Flash player

Kadencja 2010-2014:

r1

Członkowie Rady gminy:

  • Dariusz Mądrecki – przewodniczący Rady Gminy
  • Jadwiga Kasprzak – z-ca przewodniczącego Rady Gminy, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych
  • Kazimierz Rajchel – przewodniczący Komisji Rolno – Budżetowej
  • Halina Wojciechowska
  • Bartłomiej Bąk
  • Roman Cirko
  • Mariusz Faerber
  • Wiktor Wilk
  • Lech Wiśniewski
  • Czesław Kowalczyk
  • Ireneusz Krakowski – przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Dariusz Piekarz
  • Krystian Sominka
  • Kamil Gajlun
  • Dariusz Kaczor
  • Jolanta Kreja (2010-2012)
  • Tadeusz Michel (2010-2013)

Kadencja 2006-2010:

  • Gawęcki Jerzy
  • Gojlik Wacław
  • Jankowicz Marek
  • Kaczmarek Maria
  • Kasprzak Jadwiga
  • Kozacki Bogusław
  •  Makar Mariola
  • Mądrecki Dariusz
  • Michel Tadeusz
  • Murawski Bogusław
  • Rajchel Kazimierz
  • Szczęsna Justyna
  • Szymczyk Jan
  • Wilk Wiktor
  • Wiśniewski Lech

Kadencja 2002-2006:

  • Gawęcki Jerzy
  • Hała Leszek
  • Kaczmarek Maria
  • Kaczor Dariusz
  • Kasprzak Jadwiga
  • Konarska Małgorzata
  • Kowalczyk Czesław
  • Michel Tadeusz
  • Murawski Bogusław
  • Pawlaczyk Andrzej
  • Przybylak Leszek
  • Siomka Jarosław
  • Szymczyk Jan
  • Sosonowska Aniela
  • Wiśniewski Lech

Kadencja 1998-2002:

  • Broda Zygmunt
  • Cirko Jan
  • Góraj Adam
  • Gradek Marian
  • Kaczor Dariusz
  • Kasprzak Jadwiga
  • Kamer Tadeusz
  • Kwiecień Krzysztof
  • Lenarcik  Tadeusz
  • Mamiński Ryszard
  • Mordak Regina
  • Maruszewski Czesław
  • Przybylak Leszek
  • Ryfa Stanisław
  • Rygielski Jerzy
  • Snarska Danuta
  • Szymczyk Jan
  • Ujazda Elżbieta

Kadencja 1994-1998:

  • Atras Krzysztof
  • Agustyniak Władysław
  • Aszkiełowicz Antoni
  • Bąk Roman
  • Bott Bolesław
  • Chodyniecki Zdzisław
  • Cirko Jan
  • Czekaj Marian
  • Gradek Marian
  • Góraj Marian
  • Horbik Kazimierz
  • Hajnce Zbigniew
  • Kozłowski Kazimierz
  • Mamiński Ryszard
  • Pawłowska – Zweifler Teresa
  • Piasecki Zdzisław
  • Stasiak Henryka
  • Szymczyk Jan

Kadencja 1990-1994:

  • Atras Krzysztof
  • Atras Andrzej
  • Duchnowski Piotr
  • Chojnacki Józef
  • Dąbrowski Grzegorz
  • Kowalczak Waldemar
  • Kuryś Piotr
  • Kwiecień Józef
  • Kędra Marian
  • Lenarcik Tadeusz
  • Mądrecki Dariusz
  • Przybylak Leszek
  • Piasecki Zdzisław
  • Siomka Eugeniusz
  • Sosnowska Aniela
  • Sowiński Hieronim
  • Stępień Zdzisław
  • Wilk Wiktor